Základní kolekce Intimissimi

268
Základní kolekce Intimissimi nabízí širokou škálu spodního prádla a oblečení vhodných pro každou chvíli dne. Oděvy s klasickým půvabem a spodním prádlem, by neměly chybět v šatníku každé ženy. Pěkně pastelové, ale i přírodní, jako je černá, šedá a bílá, takové kousky by ste měli mít doma, protože právě takové kousky vždy nejsnáze doladíte a vždy vypadají nejlépe. Objevte celou řadu základních podprsenek a vyhledejte i to své oblíbené.
Poznejte pohodlné spodní prádlo pro každodenní nošení a to z bavlny a mikrovlákna, na výběr máte i z obrovského množství krajkovaných produktů, které vytvářejí smyslné detaily pod jakýmkoli oblečením. Velká pozornost byla věnována během procesu výstavby a designu tak, aby všechny základní podprsenky Intimissimi dosáhli dokonalou rovnováhu mezi praktičností a estetikou.
Intimissimi ví, že ženská prsa jsou odlišná a snaží se zajistit, aby existoval více než jeden styl, který by předvídal vaše požadavky. Ženská podprsenka, aby Vám vyhovovala a aby ste se v ní cítila dobře, musí mít pohodlné ramenní popruhy, podvázání, výztuž a košíky, které poskytují dokonalé pokrytí a podporu aniž by rozdrtili poprsí nebo dráždili pokožku. To je důvod, proč společnost Intimissimi pečlivě zkoumá každou jednotlivou položku a zajišťuje, aby každý zákazník měl obrovský výběr.

Kategorie e-shopu Intimissimi

Dámské svůdné spodní a noční prádlo IntimissimiLuxusní prádlo


Základná kolekcia Intimissimi

Základní kolekce


Základní kolekcie obsahuje i obrovskou sestavu, která nabízí široký výběr stylů a vláken. Dámské kalhotky, brazilské kalhotky, ale i běžné kalhotky jsou k dispozici v mikrovlákna, bavlny a krajky, buď s vysokým pasem, nebo nízké, na bedra a vhodné pro všechny potřeby. Série zdokonalených technik, jako je lepení bez šití nebo řezání laserem, se používá pro bezešvé vzory, které nevykazují žádnou kalhotkovou linii a leží na povrchu pokožky. Intimissimi má rozsáhlou sestavu vršků ve které nabízí něco pro každého a pokrývá všechny možné velikosti a styly. Hedvábí, krajka, satén, bavlna, mikrovlákno, modální, viskóza a kašmír v základních a klasických stylech, často ozdobené krajkami a výraznými detaily, dávajíc každou věc do vlastní třídy.