Kalhotky Intimissimi

301

Pevné kalhoty, světlé šaty a sukně. Každodenně si každá žena vybere své spodní prádlo na základě svých oděvů.

Intenzivní letní teplo? Vyberte si prodyšnou bavlnu v každém modelu Intimissimi: kalhotky, tanga, brazilské a dámské kalhotky.

Speciální událost? Vyberte si podprsenku a kalhotky Intimissimi, budete vypadat úžasně.

Tužková sukně pro rafinovaný vzhled? Využijte co nejvíce vašich křivek s brazilskými kalhotkami, kalhotkami a tangy, které nebudou na vašem oblečení vůbec prosvítat.

Abyste ujistili, že se vždy cítíte pohodlně ve všech šatech, které se rozhodnete nosit, budete potřebovat dobře vybavené zásuvky na prádlo. Intimissimi je vždy po boku, s kalhotkami, tangami, brazilskými kalhotkami a dámskými kalhotkami pro všechny chutě a příležitosti. Krajka, mikrovlákno, týla a bavlna v každé barvě, kterou si dokážete představit – ze základů – černá, bílá, barva kůže, hedvábí – do nejnovějších barev momentu.

Intimissimi dokáže vytvořit všechny kombinace barev a tkanin ženských a smyslných, aby splnily všechny vaše touhy. Můžete si vytvořit soubory spodního prádla s podprsenkami, braletkami, vrchy a bodýčky v kolekci Intimissimi.

Kategorie e-shopu Intimissimi

Bavte se vytvářením vlastních kombinací nebo se spoléhejte na zkušenosti a inspirace Intimissimi, aby ste našli správné kalhotky. Intimissimi kalhotky jsou ideální pro ženy, které hledají intimní kalhotky, které zvyšují jejich ženskost.