Kolekce Intimissimi

111

Jste sledovatelem módy která se zajímá o nejnovější trendy ve spodním prádle a oblečení? Nenechte si tak ujít kolekci pro ženy Intimissimi, rozmanitost kolekce vás skutečně okouzlí. Kolekce Intimissimi je navržena tak, aby vyhovovala potřebám každé ženy, kdykoliv během dne a hlavně kdykoliv v životě. V kanceláři s elegantním vzhledem, při relaxaci doma ale i ven s přáteli. S produkty od značky Intimissimi se cítíte vždy přirozeně a to patří i pro oblečení které je navrženo do těch nejmenších detailů. Seznam používaných materiálů: hedvábí, Lycra®, krajka, viskóza, mikromodal, mikrovlákna, mikropletivo, bavlna a bavlna Supima®.Dámské svůdné spodní a noční prádlo Intimissimi

Luxusní prádlo


Základná kolekcia Intimissimi

Základní kolekce

V nabídce nejen eshopu Intimissimi ale i kamenných obchodů Intimissimi najdete produkty které zalahodí každému vkusu, stylu a hlavně v nabídce Intimissimi najdete sortiment na všechny příležitosti: šaty, velké topy, topy, vesty, trička a mikiny, vesty, sexy kostýmy a sexy kostýmy nošeny pod bundou, legíny, kalhoty, sukně, šátky, pyžama, noční košile a široký sortiment spodního prádla, podprsenek a kalhotek. Cílem Intimissimi je nabídnout zákazníkům Intimissimi možnost přizpůsobit rafinované a trendové spodní prádlo oblečení. Zjistěte jak co nejlépe zkombinovat vaše křivky s podprsenkami a spodním prádlem Intimissimi a doplňte je jedinečným výběrem šatů nebo vestou navrženou tak, aby spolu ladily. Experimentujte s kombinacemi podprsenek, vest, bot, sexy kalhotek a nebojte se objevovat svůj nový neodolatelný ženský vzhled každý den.

Nevíte se rozhodnout?

Nechte se inspirovat našimi navrženými vzory.

Máte své vlastní nápady?

Ztraťte se v sortimentu Intimissimi a objevte nový svět! Svět Intimissimi!
Bavte se při skládání vlastních setů spolu s podprsenkami a spodním prádlem: můžete si vybrat z více než 20 modelů podprsenek vyrobených z kvalitních materiálů. Upravte svůj vzhled spolu se sortimentem oděvů a příslušenství Intimissimi, abyste si vytvořili nový a nezaměnitelný styl.