Doplňky Intimissimi

210

Objevte všechny doplňky Intimissimi a upřesněte svůj styl. Někdy to vše, co potřebujete k vystrojení se do obyčejných šatů nebo budny je pásek, který zvýrazní váš pás, nebo rovný vzorovaný hedvábný šál plný barev který dodá Vašemu outfitu dotek půvabu.

Intimissimi ví, co chcete – to platí i pro šaty na speciální příležitosti s hlubokým výstřihem; podívejte se na zcela neviditelné silikonové košíky, které vám zpevní poprsí a dodají nahý efekt; nebo čalouněná podprsenka s podvázáním, která používá jemný gel, aby se pevně držela na kůži, takže nechá vaše ramena holé; v opačném případě existují jasné odnímatelné ramenní popruhy, které není vidět.

Chcete nosit podprsenku, ale chcete si zachovat vzhled bez ní? Silikonové bradavky jsou odpovědí! Na druhé straně, pokud chcete mít křížovou podprsenku kvůli překrásnému výstřihu, zakupte si speciálně navrženy háčky prodávané v sadě tří, které se budou lišit podle barvy, kterou nosíte.

Možná že většinu času dáváte přednost přirozenému efektu, no co tak zkusit něco odvážnější? Vyzkoušejte silikonové vycpávky, které přirozeně zvednou a zdůrazní vaše poprsí a můžete si udržet svou oblíbenou podprsenku. Přizpůsobitelné libovolnému stylu a vybavené suchým zipem, můžete je umístit kdekoliv.

Kategorie e-shopu IntimissimiIntimissimi podprsenky

Podprsenky


Kalhotky Intimissimi

Kalhotky


Společnost Intimissimi představuje svou čistící tašku – praktický a účinný způsob, jak zajistit, aby spodní prádlo a punčochy zůstaly vždy jako nové. Užitečný doplněk k vašemu kufru na další cestu je také vynikající systém na ochranu vašich kalhotek v pračce. Podívejte se na širokou škálu příslušenství Intimissimi.