Dámské svůdné spodní a noční prádlo Intimissimi

500

Květinové vzory, geometrické krajky, saténové lemování, hedvábné mašle a kontrastní ozdoby: jsou to jen některé příklady nádherných detailů na oděvech kolekce nočních oděvů pro ženy Intimissimi.

Módní diktát nám říká, že pyžamo je okouzlující kus oblečení, který se směšuje a spojuje s obyčejnými bílými tričky nebo trendovými super stylovými vrchy. Platí to zejména pro ty styly pyžam které jsou vyrobeny z lesklých luxusních látek, které zdobí přední stránky moderních časopisů. Intimissimi má širokou nabídku a určitě najdete verzi, která vám vyhovuje: vrcholy s špagetovými pásky v saténovém a krajkovém výstřihu, šortky s límci kolem nohy, kalhoty Capri nebo krátké kalhoty Palazzo, vesty z nádherné tkaniny. Od přirozených odstínů po světlejší odstíny s květinovými motivy, pruhy, vzory nebo vyšívanými efekty. Eshop Intimissimi je vždy plný nových nápadů, fascinujících barev a originálních detailů, takže vždy vede v módních trendech.

Kategorie e-shopu Intimissimi

Intimissimi podprsenky

Podprsenky


Kalhotky IntimissimiKalhotky

Dopřejte si jednu z pohodlných nočních košil Intimissimi a vypadejte tak dobře, jak se cítíte. Ukažte svou elegantní stránku a spárujte ji s negližé z krajky nebo saténu s vyšívanými detaily. Zůstaňte v přední části módní křivky a rozhodněte se pro kimono róbu, což je příklad svádění s exotickým dotykem, který přinese to nejlepší z jakéhokoliv oblečení.